Zdeněk Štybar

 

Mistrovství ČR v cyklokrosu 2013 ve Stříbře!

dne 12.01.2013 v 12:30


Aktualizováno o zvukovou pozvánku ČRo a Zdeňka Štybara.

Zdeněk Štybar bude na domácí trati útočit na vyrovnání rekordu Radomíra Šimůnka staršího v počtu sedmi získaných domácích mistrovských titulů. To se mu bude snažit překazit vedle dalších i Radomír Šimůnek mladší, který pojede na stříbrské trati poprvé.

Zvuková pozvánka:

Po úspěšném zvládnutí tří ročníků Českého poháru (ČP) v cyklokrosu ve Stříbře požádalo Město Stříbro o přidělení Mistrovství České republiky (MČR) v nadcházející sezóně 2012/2013 a Cyklokrosová komise Českého svazu cyklistiky mu pořadatelství MČR přidělila. Termín sobota 12. ledna 2013dvojnásobný mistr světa v cyklokrosu v kategorii Elite Zdeněk Štybar ve svém kalendáři tučně zaškrtnutý.

Realizační tým, složený především z členů o.s. FAN KLUB Zdeňka Štybara, v čele se zastupitelstvem pověřeným ředitelem závodu Zdeňkem Štybarem starším, připravuje závod již od února 2012, přičemž se schází 1x měsíčně. Zajištěním závodu se budou zabývat i členské schůze FAN KLUBu, aby se vedle organizačního zabezpečení závodu domluvily i brigády na úpravu, stavění a úklid trati závodu.

Po dojezdu závodu bude ihned následovat vyhlášení vítězů. Poté by pořadatelé chtěli pokračovat v programu diskotékou ve stanu. Pro návštěvníky bude připraveno občerstvení, takže nikdo by neměl mít hlad ani žízeň.

Jediné, co nedokáží pořadatelé připravit, je počasí. Při prvním a třetím ročníku se jelo za krásného teplého slunečného počasí, při druhém za deště na typicky blátivé cyklokrosové trati. Předcházející tři závody se jely v září, co nám přinese druhá sobota v lednu 2013, to se uvidí. Diváků vždy přišlo hodně a pořadatelé tedy doufají, že si opět nenecháte ujít jedinečný zážitek, kdy stříbrský občan bude na domácí trati bojovat o sedmý národní mistrovský titul a přijdete ho na domácí trati povzbudit!!!

Internetové stránky závodu - podrobné informace v menu pod záložkou TOI TOI Cup.

Jak se stát členem Fan klubu Zdeňka Štybara?

Internetové stránky Zdeňka Štybara.Autor: Ing. Josef Hrábek #ZŠ#