Kateřina Nashová v cyklokrosovém SP třetí,

na osmém místě Havlíková i Šimůnek, Zlámalík desátý. …

Kateřina Nashová si po získání titulu mistryně ČR v cyklokrosu minulou sobotu v Mnichově Hradišti dojela pro bronz v nedělním závodě světového poháru na zasněžené trati v belgickém Kalmthoutu, průběžně je čtvrtá. Dobrý výsledek našeho ženského cyklokrosu podtrhla ještě osmým místem Pavla Havlíková, průběžně šestá.

Radomír Šimůnek nezopakoval svůj sobotní výkon a dojel osmý (průběžně 20.), Zlámalík pak desátý (průběžně 25.). Za mrazivého počasí se mezi doslova „domácí“ jezdce Toma Meeusena a Kevina Pauwelse dostal pouze Sven Nys, když ho Tom Meeusen v cílovém spurtu porazil. Zdeněk Štybar, který kvůli kolenu nejel už druhý svěťák, se propadl na průběžné šesté místo.

Mezi juniory se do první desítky dostali sedmý Vojtěch Nipl, osmý Jakub Skála a desátý Tomáš Medek.

Video – sestřih Světový pohár Kalmthout, Belgie 19.12.2010 muži.

TV záznam ČT4 Sport – Světový pohár Kalmthout, Belgie 19.12.2010 muži.

Video – na návštěvě u rehabilitujícího Zdeňka Štybara.

Záznam Mistrovství ČR žen a mládežnických kategorií Mnichovo Hradiště 11.12.2010.