E-shop

E-shop

Níže uvedené zboží objednávejte emailem na adrese FanStyby@stribro.cz následujícím způsobem:
1) do předmětu emailu uveďte „Objednávka“
2) v objednávce nezapomeňte uvést
– jméno, příjmení, adresu včetně PSČ a mobilní telefon
– název zboží a počet kusů, v případě triček i velikost (např. XXL)
3) způsob dodání a platby
Zboží zasíláme jako doporučenou zásilku Českou poštou, přičemž si účtujeme pouze skutečné poštovné a případně dobírkovné, které zjistíte v aktuálním ceníku České pošty ZDE. Tričko i čepici počítejte hmotnostně do 250 g. Je nutné připočíst ještě cenu bublinkové obálky dle aktuálního ceníku České pošty ZDE a cenu připsání částky na náš bankovní účet. O tuto částku se navýší cena při platbě předem. Chcete-li doporučenou zásilku poslat na dobírku, je nutné dle ceníku České pošty připočíst ještě dobírkovné a částku za zaslání dobírky na náš účet. V odpovědi na objednávku dle jejího objemu obdržíte přesnou kalkulaci poštovného při platbě předem i při platbě na dobírku a předem si vyberete. V případě větší objednávky, která přesáhne parametry (rozměry, pojištění, …) doporučené zásilky, se e-mailem předem domluvíme na jiném způsobu dodání a jeho ceně.
4) Zboží můžete ve lhůtě 14 dní od převzetí na vlastní náklady vrátit a my Vám vrátíme zaplacenou částku. O vracení zboží nás současně informujte e-mailem.

Zboží je možné zakoupit také přímo ve Stříbře na náměstí Svobody 219 v prodejně společnosti SoftAg STŘÍBRO s.r.o. (za budovou kina v prvním patře nad prodejnou potravin) – GPS: 49°45’16″N, 13°0’1″E. Před její návštěvou si raději ověřte dostupnost zboží na FanStyby@stribro.cz.

Nabízíme:

1) modrá čepice „Fanoušek Zdeňka Štybara“ – cena 120,- Kč

2) tmavomodré tričko s nápisem „Fanoušek/Fan klub Zdeňka Štybara“ – cena 200,- Kč