Pozvání

Mistrovství České republiky v kategorii Elite muži,
Český pohár v cyklokrosu TOI TOI Cup Stříbro 12.1.2013 – 
POZVÁNÍ

Město  Stříbro  vás  vítá !!

Dobrý den všem, kteří jste se rozhodli přijmout pozvání pořadatelů na dnes již tradiční setkání české cyklokrosové špičky. Jestli je dnešní den ten, který chcete prožít u nás, navíc sledováním vrcholného sportovního zážitku, předpokládám, že jste se rozhodli dobře – buďte vítáni. Využijte, spolu se sportovním zážitkem i pozvání k prohlídce historického jádra města, inovovaného Městského muzea, k posezení v klášterních zahradách, případně k návštěvě ojedinělého hornického skanzenu.

Jako každý občan našeho města mám radost, když se našim hostům, návštěvníkům Stříbra u nás líbí. Doufám v to, i když celé stříbrské náměstí v současné době prodělává zásadní rekonstrukci. S tím jsou spojené potíže pro turisty. Prosím o pochopení a současně věřím, že pořadatelé připraví vše ke spokojenosti diváků i sportovců.

Dovoluji si vám popřát příjemné chvíle strávené ve městě, které svojí historií i prvenstvím v kutání stříbra patří k ojedinělým místům v Čechách. Ať na den strávený u nás, díky neopakovatelným sportovním, ale i osobním prožitkům, vzpomínáte rádi.

Hezký den přeje
Bohuslav Červený
starosta Stříbra