Štybar oslavil titul s Fan klubem

Zdeněk musel odletět se svým týmem hned …

po MS zpět do Belgie a proto oslavy titulu se svými fanoušky odložil až po sezóně. Ve čtvrtek 4.3.2010 se sešel se svým Fan klubem a s pozvanými hosty v Sytně. Svým fanouškům přivezl jako dar závěsnou fotografii svého prvního vítězství v duhovém trikotu mistra světa v belgickém Vorselaaru, kde vyhrál finálový závod a tím i celou sérii Superprestige. 

Fanoušci mu zase na oplátku po přípitku přichystali to, na co se celou sezónu těší a co kvůli životosprávě nemůže – obrovský hamburger s hranolky a majonézou. A protože všude říkal, že si dá s fanoušky jedno pivo, tak to dostal také, ovšem třílitrovou láhev, aby odpovídala velikosti hamburgeru. Zdeněk se o hamburger nakonec rozdělil svými stájovými kolegy Petrem Dlaskem a Karlem Hníkem, ale jenom proto, aby mu zbylo místo na vynikající kančí guláš. Z piva pak udělal všem fanklubákům novou pěnu v jejich sklenicích. 

Po celý večer se na stěně promítaly fotografie z celé uplynulé sezóny a na závěr závod MS v Táboře 2010 kategorie Elite. Byla to příjemná tečka za uplynulou sezónou a všichni si Zdeňka náležitě užili. 

Fotogalerie. 

Videogalerie. 

Přivítání Zdeňka v rodném Stříbře 

Video – jak Zdeněk ke čtyřem titulům mistra světa přišel. 

Minulý závod. 

Jak se stát členem Fan klubu Zdeňka Štybara? 

Odkaz na www stránky Zdeňka Štybara. 

Autor: Ing. Josef Hrábek #ZŠ#